logo-VV-SKLO-2017CELOSKLENĚNÉ DVEŘE

Nabízíme především celoskleněné dveře a stěny od předního českého výrobce, firmy VV SKLO s.r.o..

Moderní design, kvalita a bezpečnost jsou charakteristické znaky celoskleněných dveří. Ve všech svých variantách se stávají působivým prvkem bytových interiérů, kanceláří, hotelů, prodejen a jiných objektů. Tvrzená skla mají vysokou odolnost vůči nárazům a zcela vylučují možnost zranění ostrými střepy, pokud by k rozbití skla vůbec došlo. Systémy otevírání se pro celoskleněné dveře nabízí v otočném, posuvném a kyvném provedení. Lze vybírat ze široké palety ornamentálních skel, pískovaných a gravírovaných motivů i motivů s použitím digitálního tisku.

Samozřejmostí je odborné zaměření a montáž výrobků.

Katalog celoskleněných dveří – světlo a prostor

Katalog celoskleněných dveří – sklo pro váš interier

 

Otočné dveře

Pro jednokřídlé nebo dvoukřídlé otočné celoskleněné dveře STYLUS se používá kalené sklo o síle 8 mm, případně 10 mm a osazují se do standardní obložkové, ale i OKZ zárubně nebo do kovové či hliníkové zárubně.

Posuvné dveře

Posuvné celoskleněné dveře dodají nejen velmi zajímavý design, ale i lehkost a vzdušnost danému interiéru. Velice nevšedně pak působí kombinace posuvných dveří a bočního celoskleněného světlíku, před který se dveře zasouvají. Dveřní křídla pro posuvné celoskleněné dveře jsou vyráběna z kaleného skla o síle 8 mm, 10 mm a 12 mm a jsou zavěšena na vozících, které se posouvají po nosné kolejnici. Kolejnici je možno uchytit pod strop, pod překlad stavebního otvoru nebo na boční stranu zdi. Díky použití kvalitního kování je jejich chod tichý a lehký. Nabízíme posuvný systém AGILE 150, AGILE 50, RS 120, PLANEO, MANET, MINIMA. U posuvu do stěny je možné použít stavební pouzdro s již zabudovanou kolejnicí.
K přednostem těchto systémů patří oproti klasickým otočným dveřím v první řadě vzniklá úspora místa.

Kyvné dveře

Celoskleněné kyvné dveře umožňují oboustranné otevírání a tím nabízí širokou škálu možností ve svém variabilním provedení. Jednokřídlé a dvoukřídlé dveře s bočním světlíkem či nadsvětlíkem nebo kombinace obojího vytvoří zajímavý prvek v interiéru, který opticky prostor oddělí v podobě celoprosklené stěny. Dveře jsou pak kotveny na boční světlík a nadsvětlík. Samozavírací systém je zabudovaný v podlaze. Zajišťuje plynulý chod zavírání dveří a současně aretaci otevřených dveří na 90 stupňů.
Kyvný systém BILOBA – panty jsou kotveny na stěnu nebo na skleněný boční světlík. Mají samozavírací mechanismus s olejovým tlumičem, který zajišťuje plynulý chod zavírání dveří.

 

SKLENĚNÉ STĚNY

Boční světlíky, nadsvětlíky nebo i samostatné světlíky to vše najdete v naší nabídce. Světlíky mají nejenom velkou estetickou hodnotu, ale i značný praktický význam – prosvětlí a opticky zvětší jakoukoli místnost či chodbu. Způsoby otevírání dveří: průchozí, otočné, posuvné. Používá se kalené sklo o síle min.10mm, které se kotví pomocí kvalitního dveřního kování k čisté podlaze a stropní konstrukci.
Celoskleněné stěny jsou jednoduchým a přitom velice designově zajímavým řešením, jak vyplnit velký stavební otvor.

DVEŘNÍ KOVÁNÍ

Nabízíme speciální kování, určené pro užití na sklo a to od výrobců, s nimiž máme dlouholeté zkušenosti a jsou pro nás zárukou vysoké kvality jako je např. DORMA, dále pak Griffwerk, MaT, Twin. Vybírat si můžete kování různých tvarů a variant povrchových úprav.

DALŠÍ SKLENĚNÝ PROGRAM

fixní sprchové zástěny, skleněné výplně zábradlí, skleněné obklady, skleněná schodiště, pochozí skla, stříšky nad vchodové dveře aj..

 

Kontaktujte nás pomocí formuláře!