Koberec je stále velmi používanou podlahovinou a to jak v bytových prostorách, tak v komerčních či hotelových objektech. Teplo od nohou, tlumená akustika (prostorová i kročejová), příjemný dotek a nenáročnost podkladu. To jsou hlavní vlastnosti, které vedou zákazníky k realizaci kobercových krytin. Je možné objednat koberec se speciálním individuálním dekorem – dle přání či požadavku zákazníka.

 

BYTOVÉ KOBERCE

V bytových prostorách byl koberec donedávna nejvíce používaný podlahový materiál. Užitné vlastnosti často předčí kratší životnost a náročnější údržbu. Při výběru doporučujeme si ujasnit, zda je vhodnější koberec střižený nebo smyčkový. Vzorů, dekorů a barev je nepřeberné množství.
Naše vzorková prodejna nabízí v převážné většině skladové koberce, které je možné zákazníkovi dodat do dvou dnů přímo na místo pokládky.

 

ZÁTĚŽOVÉ KOBERCE (KOMERČNÍ)

Jak již název napovídá, jsou to produkty, které snesou hrubší zacházení a časté zatěžování. Jejich použití je vhodné např. do chodby, pracovny, na schodiště i do prostor, kde se chodí v obuvi a podobně. Takto označené koberce je možno čistit párou. Často jsou vybaveny antibakteriálními přísadami a mají i specifické vlastnosti, které vyhovují hotelovým a kancelářským prostorám s náročnějším provozem.

BĚHOUNY

Jsou to koberce , které se vyrábí jako kusové , mají specifický rozměr, jsou po stranách ohraničené (obšité).
Používají se často na chodby, schodiště, do obývacích pokojů pod stolek, před pohovky, k postelím a podobně. Nabízíme možnost výroby kusových koberců , kde je možné zvolit si požadovaný rozměr, tvar koberce, ale i individuální potisk , či logo na přání zákazníka. Častým přáním bývá výroba schodových nášlapů.

 

ROHOŽE

Každé podlaze pro životnost a čistotu prospěje prvotní očista obuvi od hrubých nečistot. Toho lze docílit instalací rohože neboli čistící zóny. Instalace je možná do vstupních prostor, na schody, do chodby nebo volně jako kusové dílce. Barvu a strukturu je možné volit v několika variantách. Po dohodě lze objednat i individuální potisk (s logem, nápisem).

TRÁVNÍKY

Nejen na sportoviště, ale i do dětských koutků, předzahrádky a sedánky je vhodný umělý trávník. Pro určitá specifická místa se použití povrchu z umělé trávy nabízí jako ideální a nejschůdnější řešení. Je možné vybrat strukturu a výšku vlákna.

VENKOVNÍ TERASY

Povětrnostní vlivy a UV záření jsou nejhoršími podmínkami pro jakýkoliv materiál – nároky na terasové povrchy jsou tedy kladeny vyšší. Z dřevin jsou vhodné severské borovice, modřín a obzvláště odolné exotické dřeviny (většinou z Jižní Ameriky). Další možností je použití prken z umělých materiálů, které nevyžadují téměř žádnou údržbu

Kontaktujte nás pomocí formuláře!